LUVI OTOMOTİV

static

Hakkımızda

Gelişen otomotiv sektöründe 30 yıllık tecrübeye sahip olan A.ŞEN OTOMOTİV yüksek kalitedeki ürünleri, hizmet anlayışından ödün vermeden, kurumsal yapımızın şeffaflığı ve müşteri memnuniyetine yoğunlaşan personelimizle birlikte müşterilerimize sunmaktan kıvanç duymakta. Çalışma kültürümüzü oluşturan bu değerlerden şimdiye kadar ödün vermememiz başarımızın en büyük etkenidir.


Ctroen ve Pejo araçların bütün aksamlarının bulunduğu geniş ürün yelpazesiyle sektöründe liderliği ilke edinmiş A.ŞEN OTOMOTİV, ülke piyasasında ki tüm Ctroen VE Pejo otomobillerinin yedek parça ihtiyacını karşılayabilecek güçtedir.


Adana' da hizmet vermekte olan şirketimiz günümüzdeki küreselleşme süreciyle otomotiv ana sanayii fonksiyonlarını giderek yan sanayi ye devretmektedir. Ancak bu yaklaşım uluslar arası normlara göre üretim yapma zorunluluğunuda ortaya çıkarmaktadır. Satışını yapmış olduğumuz tüm ürünler imalat hatalarına karşı GARANTİLİ dir. Otomotiv Sektöründe kalite, fiyat ve teslimat performansı ile ürün satış kabiliyeti ispatlamış olan A.ŞEN OTOMOTİV ürün taleplerini karşılamakta zorlanmamaktadır.


Adana' da perakende ve toptan satışı ile hizmet vermekte olan şirketimiz toplam 4750 m2 kapalı alan ve 15 kalifiye personelimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekle birlikte sizlerin destek ve katkılarıyla başarı grafiğini her geçen gün yükseltmektedir.


Siz değerli müşterilerimize bol kazançlı günler diler, sağlık, mutluluk ve esenlikler dileriz.